do strony głównej

ZBIERAJ I POMAGAJ!

Zaczął się nowy rok szkolny 2022/23, a razem z nim startujemy ponownie ze zbieraniem plastikowych nakrętek. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do włączenia się w nasza akcje.

Zbierajcie plastikowe nakrętki ze wszystkich opakowań; po napojach, jogurtach, płynach, szamponach, od słoików po kawie, opakowania po cukierkach typu tic-tac. Zebrane nakrętki pomogą małej Idze chorej na rdzeniowy zanik męski SMA 1.

SMA 1 to choroba genetyczna powodująca zanik mięśni odpowiedzialny za ruch, oddychanie i przełykanie. W tej trudnej walce z ciężką choroba dziewczynka potrzebuje kosztowej  rehabilitacji ruchowej, drogiego  sprzętu ortopedycznego i specjalistycznych konsultacji medycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już włączyli się w zbiórkę nakrętek i zachęcamy do udziału w kolejnej akcji charytatywnej.