Mieszkańcu Biłgoraja! Twój głos ma znaczenie 

Dlaczego warto zagłosować na propozycję nr 3?

"Celem realizacji zadania jest podniesienie poziomu sprawności fizycznej mieszkańców Biłgoraja i zachęcenie ich do aktywności w sezonie zimowym. Biłgorajskie lodowisko jest jedynym w mieście tego typu obiektem. O jego otwarcie w imieniu swoich rówieśników zabiegała Młodzieżowa Rada Miasta Biłgoraja. Odpowiednie doposażenie lodowiska w profesjonalny sprzęt sprawi, że więcej osób zechce korzystać z uroków tego sportu. Wzrost aktywności fizycznej mieszkańców naszego miasta przyczyni się do zmniejszenia dolegliwości zdrowotnych i chorób wynikających z biernego trybu życia, co będzie z pożytkiem dla całej społeczności. W sezonie zimowym z lodowiska korzysta wielu mieszkańców miasta. Wyposażenie go w profesjonalny i udostępniany bezpłatnie sprzęt uczyni lodowisko dostępne dla wszystkich bez ograniczeń. Po okresie, kiedy wszyscy byliśmy zmuszeni do izolowania się z powodu pandemii koronawirusa, możliwość wspólnego spędzania czasu jest tym bardziej cenna, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy ludzie mają mniej możliwości podejmowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu."