Nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy fragment powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem ".

Spotkanie z narodową literaturą otworzyła Pani Dyrektor, zapraszając uczniów do poznania losów naszego narodu w czasie Powstania Styczniowego. "Legendę o Janie i Cecylii" czytali wybrani uczniowie klas ósm

Nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy fragment powieści
Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem ". Spotkanie z narodową literaturą otworzyła Pani Dyrektor, zapraszając uczniów do poznania losów naszego narodu w czasie Powstania Styczniowego. "Legendę o Janie i Cecylii" czytali wybrani uczniowie klas ósmych. Prelekcję na temat Powstania Styczniowego na Ziemi Biłgorajskiej połączoną z wystawą wygłosił Pan Tomasz Brytan, przewodnik muzealny Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju.