Rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018

Słońce, plaża, góry, morze- to już za nami. Przed nami okres wytężonej pracy.

4 września 2017 roku w deszczowy poranek uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok nauki. Będzie to rok upływający pod znakiem reformy edukacji.

Pani dyrektor Teresa Bogdanowicz-Bordzań ciepło powitała rodziców, uczniów i nauczycieli. Przedstawiła również najważniejsze zmiany, jakie zajdą w szkole w związku z reformą. Zapewniła przy tym, że wszyscy nauczyciele zadbają o wyposażenie uczniów w wiedzę, umiejętności oraz w najważniejsze wartości niezbędne do właściwego funkcjonowania w społeczeństwie. Pani dyrektor życzyła uczniom sukcesów, a rodzicom pociechy z dzieci.

Wszystkim, którzy z tęsknotą wspominają lato, przypominamy, że szkoła to nie tylko prace domowe, sprawdziany i kartkówki, ale też spotkania z przyjaciółmi, radość z osiąganych sukcesów, satysfakcja z dobrze wykonanych zadań.

Jeśli jednak to również nie nastraja nas pozytywnie, może warto przypomnieć sobie słowa kabaretowej piosenki: „Jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i… wakacje, znów będą wakacje”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Strona znajduje się na serwerze http://www.republika.pl/
www.republika.pl

z powrotem | linki |napisz do nas | ciekawe strony
© Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Nadstawna 62A
e-mail: bilgoraj_sp5@poczta.onet.pl
telefon: (0-84) 688-04-81, 688-04-82
Prowadzenie strony: Józef Osieł