„Ligi Mistrzów Przedszkolaka” - halowym turniej piłki nożnej

W sobotę 8grudnia dzieci z grupy 0b wzięły udział w halowym turnieju piłki nożnej. Drużyny „Ligi Mistrzów Przedszkolaka" weszły na boisko w rytm piosenki „We are the Champions". Po oficjalnym otwarciu zawodnicy przystąpili do gry. Drużyny rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym", a spotkania trwały po 10 minut. Jak podkreślali organizatorzy, wyniki meczów nie były notowane. Najważniejsza była dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja. Na zakończenie turnieju wszyscy piłkarze otrzymali złote medale, szaliki „Łady Biłgoraj”, a każda drużyna pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez panią poseł Agatą Borowiec.

„SUKCESY PŁYWAKÓW

15 listopada w Biłgoraju odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Sztafety dziewcząt i chłopców (6x25m) zajęły drugie miejsca i awansowały do półfinału wojewódzkiego w Kraśniku.

Ponadto w konkurencjach indywidualnych do półfinału wojewódzkiego awansowali:

Maja Łukaszczyk III miejsce

Paweł Bury I miejsce

Antoni Staszczak I miejsce

Maksymilian Pawlos II miejsce

50m stylem grzbietowym

Miłosz Jagosiak II miejsce

Marcel Jończak III miejsce

28 listopada w Kraśniku dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy II miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego w Lublinie.

Indywidualnie do finału wojewódzkiego awansowali:

Paweł Bury II miejsce

Antoni Staszczak III miejsce

Maksymilian Pawlos III miejsce

5 grudnia 2018r. w Lublinie odbył się finał wojewódzki, gdzie sztafeta chłopców zajęła XI miejsce.

Indywidualnie:

Paweł Bury III miejsce

Maksymilian Pawlos XI miejsce

Składy sztafet:

Dziewczęta: Magdalena Staszczak, Hanna Staszczak, Natalia Rusinek, Wiktoria Watrak, Klaudia Grasza, Maja Łukaszczyk, Milena Pintal.

Chłopcy: Paweł Bury, Maksymilian Pawlos, Marcel Jończak, Kornel Kulanin, Paweł Paszko, Mateusz Grasza, Miłosz Jagosiak.

GRATULUJEMY !!!