„Ligi Mistrzów Przedszkolaka” - halowym turniej piłki nożnej

W sobotę 8grudnia dzieci z grupy 0b wzięły udział w halowym turnieju piłki nożnej. Drużyny „Ligi Mistrzów Przedszkolaka" weszły na boisko w rytm piosenki „We are the Champions". Po oficjalnym otwarciu zawodnicy przystąpili do gry. Drużyny rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym", a spotkania trwały po 10 minut. Jak podkreślali organizatorzy, wyniki meczów nie były notowane. Najważniejsza była dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja. Na zakończenie turnieju wszyscy piłkarze otrzymali złote medale, szaliki „Łady Biłgoraj”, a każda drużyna pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez panią poseł Agatą Borowiec.

„SUKCESY PŁYWAKÓW

15 listopada w Biłgoraju odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Sztafety dziewcząt i chłopców (6x25m) zajęły drugie miejsca i awansowały do półfinału wojewódzkiego w Kraśniku.