Pisemko uczniów klas młodszych

Wydanie specjalne – 25 lutego 2012 r.

im. Księdza JanaTwardowskiego

w Biłgoraju

„PIĄTKA” W OCZACH SWOICH UCZNIÓW

Bardzo lubię chodzić do szkoły. Lekcje są ciekawe. Na zajęciach wychowania fizycznego bawimy się, gramy w różne gry i ćwiczymy. W świetlicy są super gry, puzzle, układanki i bawialnia. W szkole nigdy nie nudzimy się.

Nikodem  z kl. I a

W szkole panie są bardzo miłe. Lekcje są ciekawe, można uczyć się i bawić. Mamy dużo koleżanek i kolegów.

Patrycja z kl. I a

Lubię chodzić do szkoły, bo podobają mi się zajęcia, szczególnie zajęcia komputerowe. Po lekcjach bawimy się z kolegami w świetlicy. Dobrze czuję się w szkole.

Kuba z kl. I a

W szkole uczymy się, ale są też fajne zabawy, gry sportowe. Bardzo lubię zajęcia komputerowe.

Martyna z kl. I a

Podoba mi się w szkole to, że jest dużo zajęć pozalekcyjnych: zuchy, zajęcia plastyczne. Są dobre obiady, soczki i mleczko za darmo. Najbardziej lubię religię i wychowanie fizyczne.

Tamara z kl. I b

W naszej szkole są miłe panie, fajne zajęcia plastyczne  i wychowanie fizyczne. Mamy duże szatnie, sklepik, w którym jest dużo tanich rzeczy. W świetlicy są fajne zabawki i duże klocki w bawialni. Na boisku mamy lodowisko, górkę i plac zabaw.

Anastazja z kl. I b

W szkole można poznać nowych przyjaciół i kolegów. Lubię chodzić do biblioteki i świetlicy. Przy szkole mamy boisko, nowy plac zabaw, górkę, z której można zjeżdżać na sankach oraz lodowisko, a latem kort tenisowy. Tutaj nigdy nie nudzimy się.

Szymon z kl. I c

Szkoła, do której chodzę bardzo mi się podoba. Są tu bardzo mili nauczyciele. Najbardziej podobają mi się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej i zajęcia muzyczne.

Szymon  z kl. I c

Szkoły nie można nie lubić, tu zawsze jest wesoło, bo jest mnóstwo kolegów. Zawsze można liczyć na pomoc nauczycieli. W świetlicy można poczekać na rodziców, a w bibliotece wypożyczyć ciekawą książkę.

Adrianna z kl. II b

Najbardziej podobają mi się akademie i różne występy. Mamy nawet szkolny chór „Czadowe nutki”, który pięknie śpiewa. Organizowane są różne konkursy, w których można zdobyć nagrody. Jesienią organizowana jest wyjątkowa impreza Dzień Jesiennego Liścia. Razem z rodzicami sprzedajemy wtedy najróżniejsze rzeczy, a uzbierane pieniądze dajemy do Hospicjum „Małego Księcia” w Lublinie, gdzie są chore dzieci. Zapraszamy do naszej szkoły, nikt tu się nie nudzi.

Alicja z kl. II b

UCZNIOWIE Z KLAS III PREZENTUJĄ MIEJSCA
W SZKOLE, KTÓRE NAJBARDZIEJ LUBIĄ

Wszyscy lubimy chodzić do szkolnego sklepiku, gdzie można kupić różne przekąski.

W sali komputerowej odbywają się zajęcia komputerowe. Można się tu bawić na stronach internetowych. Mamy też zadania na płytach, które lubimy rozwiązywać.

Biblioteka szkolna to miejsce, w którym zawsze jest cisza. Tu wypożyczamy ciekawe książki. W czytelni można poczytać czasopisma, odrobić lekcje lub skorzystać z komputerów. Chętnie przychodzimy tu po lekcjach.

Lubimy salę gimnastyczną, ponieważ możemy tu pograć w piłkę i obejrzeć mecze. Lubimy też treningi. Jest tu dużo przestrzeni. Odbywają się tutaj różne uroczystości szkolne, akademie i rozdania nagród.

Mamy super boisko. Dzieci grają tu w piłkę nożną, siatkową i koszykową. Odbywają się tu różne mecze. Na boisku jest sztuczna trawa. Przy tym boisku są szatnie dla dzieci. To boisko jest fajne. Lubimy na nim  grać.

Na lodowisku jest wesoło i zabawnie. To świetna zabawa dla każdego. Obok lodowiska jest górka, z której można zjeżdżać na sankach. Są to miejsca, gdzie zimą  aktywnie spędzamy czas.

SZKOŁA, SZKOŁA NR 5, CHODŹCIE DO NAS, KTO MA CHĘĆ. ODRZUĆ TROSKI SWOJE W CIEŃ, TU WESOŁY KAŻDY DZIEŃ!

Pokoloruj obrazek według instrukcji:

1 - różowy, 2 – czerwony, 3 – żółty , 4 – pomarańczowy, 5 – czarny, 6 – niebieski, 7 - zielony

Biłgoraj, ul. Nadstawna 62a

fax (84) 688 04 82 tel. (84) 688 04 81