„Kto ty jesteś? - Polak mały!” - lapbook o Polsce

Uczniowie z klasy III d oraz dzieci z oddziału przedszkolnego w ramach innowacji pedagogicznej „Kto ty jesteś? - Polak mały!” wykonały lapbook o Polsce.  Ponadto podczas uroczystości z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości zaśpiewały piosenkę „Od morza, aż do Tatr”. Poprzez te działania dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat naszego kraju. W najbliższym czasie dzieci wykonają kolejny lapbook pt. Wisła.

„Kto ty jesteś? - Polak mały!” - lapbook o Wiśle

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy III d kontynuując zadania w ramach innowacji „Kto ty jesteś? – Polak mały” tym razem poznały najważniejsze informacje o najdłuższej rzece w Polsce, w efekcie czego powstały lapbooki pt. „Wisła”. Zajęcia zostały wzbogacone o filmy edukacyjne informujące o powstaniu Wisły, naukę i rytmizację piosenki „Płynie Wisła płynie”. W najbliższym czasie uczniowie poznają największe miasto w Polsce oraz wykonają kolejne lapbooki.