Innowacja pedagogiczna

„Świadomie wybieram ścieżkę kariery zawodowej”

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

W piątek 18 listopada uczniowie klas ósmych mieli okazję porozmawiać z zawodowym dietetykiem, panią Moniką Krasą. Spotkanie odbywało się w formie on-line.

Spotkanie z panią Moniką Krasą było pierwszym z cyklu konferencji z udziałem przedstawicieli różnych zawodów w ramach innowacji pedagogicznej pn. „Świadomie wybieram ścieżkę kariery zawodowej” realizowanej w klasach ósmych.

Podczas rozmowy on-line uczniowie mieli okazję dowiedzieć się tego, na czym dokładnie polega praca dietetyka i co zrobić, żeby nim zostać. Pani Monika w ciekawy sposób zdradzała tajniki swojego zawodu, zachęcając jednocześnie do dbania o zdrowie poprzez stosowanie zbilansowanej diety i pamiętanie o codziennej aktywności fizycznej.