„STOŁÓWKA Z KLASĄ”

Zróbmy to razem!  Kaufland!

W listopadzie nasza szkoła zgłosiła swój udział w projekcie sieci Kaufland pt. „Stołówka z klasą”.

Założeniem pierwszego etapu projektu jest wykonanie  konkursowej pracy plastycznej w formie plakatu promującego zdrowe odżywianie oraz zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci. Naszą szkołę reprezentował będzie  przepiękny plakat wykonany przez uczennicę klasy 6e Olgę Goch,  której dziękujemy za  ogromne zaangażowanie. Najciekawsze prace, wyłonione przez jury w pierwszym etapie, wezmą udział w otwartym plebiscycie internetowym. Dzięki temu konkursowi, uczniowie 10 zwycięskich placówek będą mogli czuć się w swoich szkolnych jadalniach przyjemnie i komfortowo. Stawka jest duża, organizator przekaże zwycięzcy  kwotę 60 000 złotych z przeznaczeniem na remont, który uczyni zwykłą szkolną stołówkę  „stołówką z klasą”.