do strony głównej

Sztafetowe Biegi Przełajowe

25 września 2013 r. na Okrągłym odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę pod opieką Pani Aleksandry Gontarz i Jacka Korgula reprezentowali:

Bednarz Piotr

Dziewczyny zajęły V miejsce. Chłopcy z II-ego miejsca awansowali do zawodów rejonowych w Kraśniku gdzie 3.10.2013 r. zajęli V miejsce. Gratulujemy.

Wrzesień na Orlikach jest bardzo gorącym okresem. Turniej Orlika to bez wątpienia największy turniej dla dzieci i młodzieży w naszym kraju. W tym roku w rozgrywkach eliminacyjnych na 1390 Orlikach wzięło udział ponad 18 tysięcy drużyn, 174 000 tysiące dziewcząt i chłopców. W sumie w czterech edycjach Turnieju Orlika grało ponad 530 000 dzieci. Finał turnieju na warszawskim Towarze co roku ogląda ponad 4000 widzów. Tym bardziej jesteśmy dumni, że mogliśmy organizować tak wielką imprezę na naszym szkolnym orliku.

Nasza reprezentacja szkolna dziewczyn w składzie (kat. dziewczyny młodsze): Piątek Wiktoria, Koman Martyna, Bielecka Martyna, Kubat Inga, Zych Natalia, Litwin Zuzanna, Siembida Małgorzata, Myszkowiak Maja, Monastyrska Karolina, Mazurek Maja, Dudzic Nicola, Pisiewicz Martyna, triumfowały uzyskując awans na rozgrywki kolejnego szczebla tj. eliminacji wojewódzkich.

W półfinałach wojewódzkich dziewczynki pod opieką Roberta Skakuja i Aleksandry Gontarz zajęły II miejsce. Gratulujemy.

Orlik Basketmania

W sobotni poranek dziewczęta i chłopcy z klasy VIc reprezentowali naszą szkołę w finale wojewódzkim Orlik Basketmania w Lublinie. Zmagania zawodników były niezwykle emocjonujące. Wielkie brawa dla za sportową postawę!

Na tym etapie spotykają się najlepsze drużyny eliminacji gminnych. Było o co walczyć! Zwycięzcy awansowali do Wielkiego Finału w Bydgoszczy.

Drużyna chłopców w składzie: (Mikołaj Pawłowski, Mateusz Dziurdza, Michał Gajów, Jakub Jamroz, Marcin Mróz, Damian Kupiec, Patryk Mazurek i Jakub Sowa) zajęła III miejsce w swojej kategorii po zaciętych meczach z drużyną z Ryk i Chełma, ulegając jedynie zwycięzcom turnieju- zespołowi z Lublina.

Drużyna dziewczyn zajęła V miejsce. Tym razem się nie udało powalczyć o podium. Mimo wszystko wielkie gratulacje dla dziewczyn za waleczność i zaangażowanie oraz dobre humory, które nie opuszczały ich nawet na chwilę.