do strony głównej

 Indywidualne konsultacje nauczycieli w II semestrze

roku szkolnego 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

    1         

Adamowicz – Wróbel Katarzyna

piątek

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

   2         

Bastrzyk Katarzyna

piątek

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

   3         

Bentkowska–Wójcik Ewa

poniedziałek

9:45-10:30

sala 207

   4         

Bielak Anna

piątek

10:35-11:20

pokój n-li edukacji wczesn.

   5         

s. Boczar Ewa

piątek

12:10 – 13:00

pokój n-li edukacji wczesn.

   6         

Brodziak Dagmara

poniedziałek

10:30-11:15

pokój n-li edukacji wczesn.

   7         

Brzozowska Dorota

poniedziałek

8:00-8:45

pokój nauczycielski 109

   8         

Cząstkiewicz Elżbieta

poniedziałek

8:00-8:45

pokój nauczycielski 109

   9         

Dobrzańska Małgorzata

środa

11:30-12:15

pokój n-li edukacji wczesn.

  10        

Dziura Elżbieta

wtorek

8:00-9:00

pokój n-li edukacji wczesn.

  11        

Frączek Halina

wtorek

11:30-12:15

pokój n-li edukacji wczesn.

  12        

Frączek Marzanna

wtorek

11:30-12:15

pokój n-li edukacji wczesn.

  13        

Giełczyk Ewa

wtorek

10:35-11:20

pokój n-li edukacji wczesn.

  14        

Gontarz Aleksandra

wtorek

10:40-11:25

pokój n-li wych. fiz.

  15        

Grabias Barbara

poniedziałek

11:25-12:10

pokój n-li edukacji wczesn.

  16        

Grodzka Agnieszka

poniedziałek

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

  17        

Grzegorczyk Magdalena

środa

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

  18        

Hejzner Joanna

piątek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  19        

Jasielska Elżbieta

poniedziałek

8:50-9:35

pokój nauczycielski 109

  20        

ks. Jędruszczak Karol

wtorek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  21        

Korgul Jacek

poniedziałek

9:00-9:45

pokój n-li wych. fiz.

  22        

Kotwis Grażyna

wtorek

14:00-15:00

biblioteka

  23        

Kozakiewicz Patrycja

środa

8:50-9:35

pokój nauczycielski 109

  24        

Kuczyńska Emanuela

wtorek

12:35-13:20

pokój nauczycielski 109

  25        

Kukiełka Marcin

poniedziałek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  26        

Kurzyński Mirosław

wtorek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  27        

Łój Elżbieta

wtorek

10:40-11:30

pokój nauczycielski 109

  28        

Łukasik Henryka

środa

8:50-9:35

pokój nauczycielski 109

  29        

Małek Bożena

czwartek

10:30-11:00

pokój n-li wych. fiz.

  30        

Margol Dorota

środa

14:00-14:45

biblioteka

  31        

Mieleszczyk Alicja

czwartek

12:45-13:20

pokój nauczycielski 109

  32        

Momot Agnieszka

czwartek

10:35-11:20

pokój n-li edukacji wczesn.

  33        

Muda Małgorzata

poniedziałek

10:30-11:15

pokój n-li edukacji wczesn.

  34        

Nizio Monika

poniedziałek

12:10-12:30

14:00-14:25

pokój n-li edukacji wczesn.

  35        

Okoń Barbara

poniedziałek

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

  36        

Oleszczak Marzena

wtorek

10:30-11:15

pokój n-li edukacji wczesn.

  37        

Osieł Józef

piątek

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

  38        

Polowy Mariusz

środa

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  39        

Różańska Katarzyna

wtorek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  40        

Skakuj Robert

poniedziałek

11:40-12:25

pokój n-li wych. fiz.

  41        

Socha Stanisława

poniedziałek

11:40-12:25

pokój nauczycielski 109/
sala 215

  42        

Spustek Jacek

piątek

11:40-12:25

pokój n-li wych. fiz.

  43        

Stasiewicz Ewa

piątek

11:40-12:25

pokój nauczycielski 109

  44        

Szabat Róża

poniedziałek

12:10-12:40

pokój n-li edukacji wczesn.

  45        

Szperkowska Anna

wtorek

14:00-15:00

biblioteka

  46        

Szponar Ewa

piątek

14:00-14:45

pokój n-li edukacji wczesn.

  47        

Taczała Barbara

poniedziałek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  48        

Tałanda Agnieszka

poniedziałek

wtorek

12:30-13:00

8:30-9:00

pokój n-li edukacji wczesn.

  49        

Typko Alina

czwartek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  50        

Wlizło Małgorzata

środa

10:40-11:25

pokój nauczycielski 109

  51        

Wójcik Bożena

środa

8:50-9:35

pokój nauczycielski 109

  52        

Wójcik Kazimiera

środa

9:45-10:30

pokój nauczycielski 109

  53        

Wójcik Małgorzata

wtorek

14:20-15:00

sala 212

  54        

Ziemichód Joanna

środa

8:50-9:35

pokój nauczycielski 109

  55        

Stelmach Olga

piątek

16:00-16:30

sala nr 2 edukacji wczesnoszkolnej

 

początek strony

 ________________________________________________________________

© Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Nadstawna 62A
e-mail: bilgoraj_sp5@poczta.onet.pl
telefon: (0-84) 688-04-81, 688-04-82
Prowadzenie strony: Józef Osieł