do strony głównej

 Indywidualne konsultacje nauczycieli w II semestrze

roku szkolnego 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

    1         

Bastrzyk Katarzyna

poniedziałek

8:00- 8:45

pokój nauczycielski 102

   2         

Bentkowska–Wójcik Ewa

poniedziałek

13:30-14:15

pokój nauczycielski 102

   3         

Bielak Anna

piątek

10:40-11:25

pokój n-li edu.  wczesn. 6

   4         

s. Boczar Ewa

poniedziałek  

12:35- 13:35

pokój n-li edu.  wczesn. 6

   5         

Broda Monika

poniedziałek

10:00-11:00

świetlica

   6         

Brodziak Dagmara

środa

11:20-12:05

pokój n-li edu.  wczesn. 6

   7         

Brzozowska Dorota

poniedziałek

12:35- 13:20

pokój nauczycielski 102

   8         

Cząstkiewicz Elżbieta

poniedziałek

11:40-12:25

pokój nauczycielski 102
lub sala 206

   9         

Dobrzańska Małgorzata

poniedziałek

11:30- 12:20

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  10        

Dziura Elżbieta

poniedziałek

9:00-9:45

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  11        

ks. Frankiewicz Jerzy

poniedziałek

15:10-15:25

pokój nauczycielski 102

  12        

Frączek Halina

 poniedziałek

11:40-12:25

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  13        

Frączek Marzanna

piątek

12:15- 13:00

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  14        

Gontarz Aleksandra

czwartek

8:45-9:30

pokój n-li wych. fiz.

  15        

Grabias Barbara

czwartek

12:15- 13:00

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  16        

Grodzka Agnieszka

czwartek

12:35- 13:20

pokój nauczycielski 102

  17        

Hejzner Joanna

czwartek

10:40-11:25

pokój nauczycielski 102

  18        

Jasielska Elżbieta

poniedziałek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 102

  19        

Jechalke Bożena

czwartek

14:00-15:00

biblioteka szkolna

  20        

Karwańska Ewelina

czwartek

piątek

8:30-9:00

13:00-13:30

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  21        

ks. Sebastian Koper

piątek

8:15-8:45

pokój nauczycielski 102

  22        

Korgul Jacek

poniedziałek

8:45-9:30

pokój n-li wych. fiz.

  23        

Kotwis Grażyna

piątek

14:00-15:00

biblioteka szkolna

  24        

Kozak Aldona

środa

10:40-11:25

pokój nauczycielski 102

  25        

Kozakiewicz Patrycja

środa

11:40-12:25

pokój nauczycielski 102

  26        

Krawczyk Anna

wtorek

8:50-9:35

pokój nauczycielski 102

  27        

Kuczyńska Emanuela

środa

12:35- 13:20

pokój nauczycielski 102

  28        

Kukiełka Marcin

czwartek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 102

  29        

Kurzyński Mirosław

środa

10:40- 11:25

pokój nauczycielski 102

  30        

Łój Elżbieta

wtorek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 102

  31        

Margol Dorota

wtorek

9:15-10:00

biblioteka szkolna

  32        

Momot Agnieszka

czwartek

13:50-14:35

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  33        

Muda Małgorzata

czwartek

10:35-11:20

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  34        

Nizio Monika

wtorek

środa

12:10-12:30

8:45-9:10

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  35        

Obszański Sławomir

środa

12:35- 13:20

sala107

  36        

Okoń Barbara

wtorek

8:50 – 9:30

pokój nauczycielski 102

  37        

Oleszczak Marzena

 środa

12:40- 13:25

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  38        

Orłowska Ewa

środa

8:00-8:40

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  39        

Osieł Józef

środa

11:40- 12:25

pokój nauczycielski 102

  40        

Polowy Mariusz

czwartek

11:40-12:25

sala 109

  41        

Polowy  Marta

środa

 piątek

8:30-9:00

10:10-10:40

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  42        

Proć – Gleń Monika

czwartek

13:30-14:00

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  43        

Różańska Katarzyna

poniedziałek

10:30-11:25

pokój nauczycielski 102

  44        

Skakuj Robert

poniedziałek

11:40-12:25

pokój n-li wych. fiz.

  45        

Smutek Elżbieta

środa

11:00-12:00

świetlica

  46        

Socha Stanisława

czwartek

9:45-10:30

pokój nauczycielski 102

  47        

Szperkowska Marta

środa

12:35-13:20

pokój nauczycielski 102

  48        

Spustek Jacek

czwartek

11:40-12:25

pokój n-li wych. fiz.

  49        

Stasiewicz Ewa

środa

9:45 – 10:30

pokój nauczycielski 102

  50        

Strzęciwilk Ewa

wtorek

13:00-14:00

świetlica

  51        

Szabat Róża

poniedziałek

od 15:00

pokój n-li edu.  wczesn. 6

  52        

Szponar Ewa

wtorek

9:00-9:30, 11:45-12:15 

sala 116

  53        

Taczała Barbara

piątek

8:00-8:40

pokój nauczycielski 102

  54        

Tałanda Agnieszka

poniedziałek

10:40-11:20

pokój n-li edu.  wczesn. 6.

  55        

Typko Alina

piątek

10:40- 11:25

pokój nauczycielski 102

  56        

Wlizło Małgorzata

poniedziałek

11:40-12:25

pokój nauczycielski 102

  57        

Wójcik Bożena

środa

11:40–12:25

pokój nauczycielski 102

  58        

Wójcik Kazimiera

wtorek

8:50 -9:45

pokój nauczycielski 102

  59        

Ziembicka-Ferens Marzena

środa

13:30 -14:30

świetlica

  60        

Ziemichód Joanna

poniedziałek

14:20- 14:50

pokój nauczycielski 102

początek strony

© Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Nadstawna 62A
e-mail: bilgoraj_sp5@poczta.onet.pl
telefon: (0-84) 688-04-81
Prowadzenie strony: Józef Osieł