do strony głównej

 Konsultacje dla uczniów  w I semestrze  roku szkolnego 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

rodzaj konsultacji

klasy

Liczba uczniów

Harmonogram spotkań

    1         

Bastrzyk Katarzyna

Konsultacje z języka polskiego

VIId, VIb, VIc, VId

wg. potrzeb

wtorek 1415 -1500

czwartek 800-845

   2         

Bentkowska–Wójcik Ewa

Konsultacje z języka angielskiego
„Z gramatyką na ty”

V, VI

wg. potrzeb

poniedziałek 1330

   3         

s. Boczar Ewa

Konsultacje dotyczące działalności misyjnej

0-III

5

środa 900-1000

   4         

Brzozowska Dorota

Konsultacje plastyczne

 

VI-VIII

wg. potrzeb

poniedziałek 1415-1500

   5         

Cząstkiewicz Elżbieta

Konsultacje z matematyki

VIa, VIb, VIId, VIIIa

wg. potrzeb

wtorek 1330-1415 , 1415-1510

   6         

ks. Frankiewicz Jerzy

Konsultacje „ Muzyka religijna”

VII-VIII

wg. potrzeb

wtorek 1330-1415

   7         

Gontarz Aleksandra

Konsultacje „Zabawmy się w zdrowie”

IC

25

piątek 1330

   8         

Grodzka Agnieszka

Konsultacje dotyczące projektu  Erasmus

VI-VIII

ok. 20

czwartki 1415-1500

   9         

Hejzner Joanna

Konsultacje z języka polskiego

VIa, VIe

VIIIa

wg. potrzeb

co drugi poniedziałek

1330-1415 ( kl. VI)
1425-1510 (kl. VIII)

  10        

Jasielska Elżbieta

- Konsultacje dotyczące działalności misyjnej

- Konsultacje  biblijno - liturgiczne

IV-V

wg. potrzeb

wtorek 1330-1415

  11        

ks. Koper Sebastian

Konsultacje liturgiczne LSO

V-VII

8

czwartek 1500

  12        

Korgul Jacek

Konsultacje sportowe

 

IV-VI

wg. potrzeb

wtorek 1350 lub środa 1415

  13        

Kozak Aldona

Konsultacje Krajoznawcze - Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego

 

VI-VII

16

wg. potrzeb

  14        

Kozakiewicz Patrycja

Konsultacje  chemiczno - biologiczne

VI-VII

ok. 15

czwartek 1425-1510

  15        

Krawczyk Anna

Konsultacje z geografii

IV -VIII

wg. potrzeb

poniedziałek 1420-1505

  16        

Kuczyńska Emanuela

Konsultacje z
j. angielskiego

Vd

10

piątek 1330-1415

  17        

Kukiełka Marcin

Konsultacje  z informatyki

V- VII

wg. potrzeb

od listopada

  18        

Łój Elżbieta

Konsultacje z języka polskiego

VIIa

23

od listopada

  19        

Margol Dorota

Konsultacje  biblioteczne

VI- VII

10-15

środa 1400- 1500

  20        

Momot Agnieszka

Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

IIIc

1

czwartek 1215-1300

  21        

Nizio Monika

Konsultacje z
j. angielskiego i
 j. włoskiego

1b

10

środa 1235-1310

  22        

Okoń Barbara

Konsultacje literackie
 „Papierowy teatr”

IVb, c

VIe

18

środa 1330-1415

poniedziałek 1330-1415

  23        

Orłowska Ewa

Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

2c

3-5 osób

środa 1040 - 1115

  24        

Osieł Józef

Konsultacje  informatyczne „Robotyka w szkole”

V-VII

wg. potrzeb

piątek 1425 - 1510

  25        

Polowy Mariusz

Konsultacje dziennikarskie – zajęcia z uczniem zdolnym

 

IV – V

Iv a,d,e

20 uczniów wg. potrzeb

środa 1330

wtorek 1330

  26        

Różańska Katarzyna

Konsultacje dla Młodych Anglistów

 

IVb

13

poniedziałek 1235-1320

  27        

Skakuj Robert

Konsultacje sportowe

 

III lub IV

10 osób

środa 1600-1700 lub

piątek 1600-1700

  28        

Socha Stanisława

Konsultacje z informatyki

7

wg. potrzeb

środa 1425-1510

  29        

Spustek Jacek

Konsultacje sportowe

koszykówka, piłka siatkowa, badminton

VI

12-16

wtorek 1530-1630

środa 1645-1745

  30        

Stasiewicz Ewa

Konsultacje dotyczące projektu  Erasmus

VI-VIII

ok. 20

czwartki 1415-1500

  31        

Stelmach Olga

Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

 

wg. potrzeb

poniedziałek 1330 lub
czwartek 1230

  32        

Taczała Barbara

Konsultacje biologiczne

 

VI - VIII

12-16

wtorek 1415

  33        

Tałanda Agnieszka

Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

I

3

środa 1040-1120

  34        

Typko Alina

Konsultacje z historii dla uczniów zdolnych

V-VIII

8

czwartek 1330 -1415

  35        

Wlizło Małgorzata

Konsultacje matematyczne

 

VIc,d,e

V, VI, VIII

15

wg. potrzeb

poniedziałek  1330 - 1415

czwartek 1330 - 1415

  36        

Wójcik Bożena

Konsultacje matematyczne

IV-V

wg. potrzeb

wtorek 1330 - 1415

  37        

Ziemichód Joanna

Konsultacje z historii

VI - VIII

wg. potrzeb

środa 1420-1500

 Terminarz spotkań organizacji szkolnych

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa organizacji

Liczba uczniów

Harmonogram spotkań

1.

Katarzyna Różańska

Samorząd Uczniowski

 

wg. potrzeb

2.

Wójcik Kazimiera

Szkolne koło Caritas

 

50

wg. potrzeb

3.

Kurzyński Mirosław

Zespół woklano – instrumentalny

„Czadowe Nutki”

25

wtorek 1330-1415

 

początek strony

© Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Nadstawna 62A
e-mail: bilgoraj_sp5@poczta.onet.pl
telefon: (0-84) 688-04-81
Prowadzenie strony: Józef Osieł