do strony głównej

 RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
 w roku szkolnym 2018/2019

 

Opiekunowie:  

Katarzyna Różańska

Agnieszka GrodzkaKatarzyna

Wróbel-Adamowicz

 

Przewodnicząca SU:  

Zastępca przewodniczącej SU:  

Skarbnik SU:  

   Sekretarz:  

Julia Silezin kl. 8 a

Bartosz Malec kl. 8 b

Mateusz Jabłoński kl. 8 d

Hanna Kręt kl. 8 c

 

RADA WOLONTARIATU

Przewodnicząca:  

Julia Silezin  kl. 8 a

Klara Mazur kl. 8 a

Martyna Kulanin kl. 8 a

Wiktoria Pogudz kl. 8 d

 

Klasa 4 a

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Oliwia Markowicz

Antoni Zawadzki

Miłosz Woźnica

Klasa 4 b

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Sekretarz:  

Maksymilian Skromak

Patrycja Kaproń

Mikołaj Niedźwiedzki

Milena Pintal

Klasa 4 c

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Mateusz Gilowski

Filip Blacha

Tymon Magdziak

Klasa 4 d

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Lena Rudy

Aleksandra Borowiec

Jakub Mróz

Klasa 4 e

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Bartłomiej Rapa

Natalia Zawiślak

Rafał Różański

Klasa 5 a

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Jakub Furmanek

Gabriela Ożga

Piotr Ciechiewicz

Klasa 5 b

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Joanna Wojciechowska

Oliwia Kiełbasa

Alan Kiesz

Klasa 5 c

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Paweł Bury

Natalia Klucha

Mateusz Szcząchor

Klasa 5 d

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Sekretarz:

Kacper Misiarz

Paulina Maciocha

Gabriela Rapa

Karolina Mędryk

Klasa 5 e

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Sekretarz:  

Krystian Piętak

Karolina Pajor

Dawid Kulik

Blanka Fusiarz

Klasa 6 a

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Sekretarz:

Maja Wybranowska

Teresa Socha

Anna Szubiak

Maciej Palinka

Klasa 6 b

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Tymoteusz Osuch

Olivia Dudzic

Natalia Metner

Klasa 6 c

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:

Skarbnik:

Magdalena Szczerba

Dawid Nizio

Filip Chęczkiewicz

Klasa 6 d

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Martyna Mendyk

Martyna Kaproń

Natalia Góra

Klasa 7 a

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:

Igor Góra

Filip Bastrzyk

Jacek Wiśniewski

Klasa 7 b

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Sekretarz:

Marcin Litwin

Emilia Jezierczuk

Bartłomiej Kapuśniak

Michał Bednarz

Klasa 8 a

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Julia Silezin

Patrycja Pietruczyk

Martyna Kulanin

Klasa 8 b

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Anastazja Okoń

Emilia Grabowska

Natalia Strzelec

Klasa 8 c

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Hanna Kręt

Oliwia Gadaj

Hubert Małek

Klasa 8 d

Gospodarz:  

Zastępca gospodarza:  

Skarbnik:  

Sekretarz:  

Lidia Gozdecka

Emilia Nowak

Wiktoria Pogudz

Ewelina Kisiel/ Wiktoria Mydlak