do strony głównej

Kolejna edycja „Śniadanie Daje Moc”w naszej szkole

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018, podczas śniadaniowego święta uczniowie klas 0 – III, pod kierunkiem wychowawców i dzięki pomocy rodziców, przygotowali w klasach i wspólnie zjedli najważniejszy posiłek dnia - zdrowe śniadanie. Dzieci miały okazję dzielenia się z innymi i spróbowania nowych smaków, poznania, co lubią jeść na śniadanie inne dzieci. Do tego ważnego dnia uczniowie przygotowywali się w trakcie zajęć o zdrowym odżywianiu. Zajęcia uatrakcyjniły przygody Kosmicznych Agentów – Toli, Maksa i Wszystkojada, którzy wraz z dziećmi z Ziemi podjęli się misji uratowania Planety Niedojadków. Nasi uczniowie wiedzą już, że bardzo ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie, bo pomaga dobrze zacząć dzień i daje dobry start w szkolne obowiązki. Poznane zasady zdrowego odżywiania pomogą im w przygotowywaniu codziennego śniadania.