Drodzy Uczniowie, za Wami wyjątkowo trudny rok nauki, który na pewno przejdzie do historii. Tym razem musieliście się zmierzyć nie tylko z testami, kartkówkami, wypracowaniami, ale także

z konsekwencjami panującej epidemii. Na pewno brakowało Wam szkolnego zgiełku, bliskiego kontaktu z przyjaciółmi i nauczycielami, zwykłych rozmów, a także wysiłku fizycznego w sali gimnastycznej czy na boisku.

Ten rok przyniósł nam szczególne wyzwanie, jakim była nauka zdalna, ale poradziliście sobie w tej trudnej sytuacji na szóstkę, czego dowodem jest tak duża ilość świadectw z wyróżnieniem. Stanęliście na wysokości zadania i jesteśmy z Was bardzo dumni.

Szczególnie ciepłe słowa pragniemy skierować do tegorocznych ósmoklasistów. Gratulujemy Wam ukończenia szkoły podstawowej, życzymy dostania się do wybranych szkół ponadpodstawowych oraz powodzenia w realizacji Waszych planów i marzeń. Pamiętajcie, że zawsze możecie odwiedzać naszą „Piątkę”.

Drodzy Rodzice, dziękujemy za ogromne wsparcie, życzliwość i wyrozumiałość w czasie zdalnej nauki. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się nam przezwyciężyć wiele trudności, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Wszystkim życzymy wiele wakacyjnych radości, słońca, korzystania z uroków naszej pięknej przyrody, bezpiecznych przygód oraz zasłużonego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

Z uśmiechem i sympatią

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne „Piątki”