Akcja „Zbieram na stypendium” dla uczniów naszej szkoły

Już drugi rok nasza szkoła w ramach współpracy z Fundacją Fundusz Lokalny  Ziemi Biłgorajskiej uczestniczy w akcji „Zbieram na stypendium”. Dnia 8 grudnia 2022 r. pięć wolontariuszek z naszej szkoły brało udział w zbiórce ulicznej, zbierając kwotę 622,09 zł. W ramach akcji dnia 9 grudnia 2022 r. we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowany został kiermasz ciast, podczas którego zebraliśmy 3652,50 zł. Łączna kwota to 4274,59 zł.

Zebrane pieniądze wrócą do naszych uczniów w przyszłym roku szkolnym w postaci 6 stypendiów Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Wszystkim ofiarodawcom, przygotowującym i  kupującym ciasto oraz wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.