KAMPANIA „Mamy kota na punkcie mleka”

W roku szkolnym 2022/2023 klasy 0, I, II, III wraz z wychowawcami biorą udział w projekcie „Mamy kota na punkcie mleka”. Celem programu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Uczniowie przekonali się, dlaczego warto pić mleko i jeść przetwory mleczne. Zdobyli wiedzę o unikalnej wartości odżywczej mleka oraz o roli jaką odgrywa w zachowaniu zdrowia. Promujemy zdrowy styl życia od najmłodszych lat.

„Mamy kota na punkcie mleka” to projekt finansowany z Funduszu Promocji Mleka realizowany przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Program objęty został Patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Edukacji Narodowej, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Ministra Zdrowia.